שביעות רצון מובטחת

לקוחותיי אומרים את זה הכי טוב

בחירתנו לקחת את אלה היתה אחד ההחלטות הכי טובות שעשינו בתכנון החתונה. היא התנהגה הרבה יותר כמו חברה טובה שאכפת לה מאיתנו מאשר כמו אשת עסקים שמנסה להרוויח כסף. ממש אכפת לה מהזוגות שאיתם היא עובדת ואי אפשר להשיג מחירים יותר טובים משלה. היא אדם שבאמת אפשר לסמוך עליה, וזה הדבר הכי חשוב בכל התהליך הזה! אנחנו ממליצים עליה מכל הלב.

סילביה ופול

אלה היתה מדהימה. היא היתה כל כך מפוקסת, מסודרת, ומסורה במהלך כל התהליך. לקחנו אותה רק ליום עצמו אבל היא נתנה כל כך הרבה מעבר. נפגשנו איתה פעמיים, והיא היתה בקשר איתנו והיתה קלה להשגה במהלך כל התהליך. ביום עצמו היא היתה מקסימה, ואני באמת לא יודעת איך היינו מסתדרים בלעדיה. בנוסף היא עבדה עם התקציב שלנו והיתה פשוט נחמדה והיה כיף וקל לעבוד איתה. ממליצים עליה בחום!!

שיפרה ולי

לקחתי את אלה לחתונה שלי בנובמבר. לא הייתי בטוחה עם לקחת מארגנת חתונות, כי אין כל כך צורך לזה בארה"ב אבל בשביל החתונה הישראלית שלי, אלה ווידה שהכל הולך כמו שצריך ובדיוק לפי הטעם האמריקאי שלי. זה היה נפלא לא להיות לחוצה בחתונה שלי! אני מאוד ממליצה עליה!

ליאורה וגלעד

בלי אלה אני לא יודעת איפה הייתי מתחילה בתכנון החתונה שלי. היא עזרה לי למצוא אולמות וספקים שאהבתי  במחירים טובים במהירות.

סטפני וארז

אלה שלזינגר היא מדהימה וכל כך מסודרת. היא ממש אחראית וקל לעבוד איתה. היא המארגנת המושלמת. ממליצה בחום!

אסתר